- Головна
- Відгуки
Відгуки покупців
Відгуки (3232)
-
Serhij 11.03.2025
-
Nazar 21.02.2025
Відгук про товар: Електровелосипед (електрофетбайк) MINAKO Monster PRO Off-road з сидінням та вантажним багажником
Брал для зимней рыбалки проходимость отличная, аккумулятора хватает на день. Единственное, вес велика чувствуется при переноске.
-
Дмитро 11.02.2025
Відгук про товар: Електровелосипед Green Giant (48V, 15Ah) колеса 20" з заднім амортизатором
Купили татові на день народження він дуже задоволений. Всім спасибі величезне. Товар відповідає, все на місці, весь товар у комплекті.
-
Aleksandr Dubovyk 10.02.2025
Відгук про товар: Електровелосипед (електрофетбайк) MINAKO Monster PRO Off-road з сидінням та вантажним багажником
Хорошо едет по укатанному снегу и льду. Уверенно держит дорогу даже в поворотах.
-
Олександр А. 10.02.2025
Відгук про товар: Електросамокат GIANT U9 Ultra S 13Ah 500W з переднім і заднім амортизатором, посилений акумулятор
Швидка доставка і оплата при отриманні. На пошті можна все перевірити товар прийшов повністью справний
-
Олександр 04.02.2025
Відгук про товар: Електровелосипед складний фетбайк ASKMY U20 Max 48V 21Ah з додатковим сидінням
Все начебто добре правда не змогли правильно і все зібрати ! але виглядає цілком добре без будь-яких подряпин ,, все на місці
-
Володимир Ленко 02.02.2025
Відгук про товар: Електросамокат Mi Scooter Pro 4 Ultra 500W 13Ah (2025) з переднім і заднім амортизатором
Самокат супер, всім раджу амортизатори топ
-
Ирина Микитенко 29.01.2025
Відгук про товар: Електросамокат EVOBIKE Reno S10 з сидінням та корзиною
Самокат очень понравился то что нужно берите советую
-
Алексей 29.01.2025
Відгук про товар: Електросамокат KUGOO M4 PRO PLUS 48V 18Ah
Хорошая вещь, проехал 350 км всё работает, крутит.
-
Артем 29.01.2025
Відгук про товар: Електросамокат EVOBIKE Zen U12 15Ah 800W Червоний
Приобрели в подарок родителям в деревню. Выбрали вариант с сиденьем и с корзинкой для продуктов
Відгук про товар: Електросамокат EVOBIKE Zen U12 15Ah 800W Чорний Black
Користуюсь уже 2 тижні. Заряд тримає, освітлення є, нічого не скрипить. Пробував навіть по плитці — їде плавно.