- Головна
- Відгуки
Відгуки покупців
Відгуки (3232)
-
Юра 17.07.2025
-
Сашка 17.07.2025
Відгук про товар: Електровелосипед Green Giant 600W 48V Червоний із сидінням для пасажира та багажником (2026)
Очень удобный электровел быстро разгоняется и тихо едет Катаюсь уже неделю все работает без проблем
-
Влад 17.07.2025
Відгук про товар: Електровелосипед (електрофетбайк) MINAKO Monster PRO Off-road з сидінням та вантажним багажником
Рама прочная, чувствуется, что велосипед собран на совесть. Удобно, что есть багажник. Езжу на нем на работу и обратно получаеться экономия на транспорте и зарядке. Батареи хватает на неделю при умеренном использовании.
-
Сергей Бурбилов 16.07.2025
Відгук про товар: Електровелосипед Green Giant 600W 48V Червоний із сидінням для пасажира та багажником (2026)
Консультанты профессионалы подсказали лучший вариант, отличный вариант для города и прогулок, покупкой доволен езжу каждый день. Цвет взял черный
-
Иван Недолько 15.07.2025
Відгук про товар: Електросамокат EVOBIKE Zen U12 15Ah 800W Чорний Black
І діти, і дорослі, і навіть бабуся — всі їздять. Єдина проблема — тепер доведеться купувати другий ))))))))))))))
-
Nikolay Kalitin 14.07.2025
Відгук про товар: Електросамокат Xiaomi M365 Pro Чорний
Замовляли електросамокат Xiaomi M365 Pro Чорний,якість чудова все як в описі,рекомендую!!!
-
Ануфрієвич А. 14.07.2025
Відгук про товар: Гіроборд Гіроскутер SMART BALANCE 8 дюймів Lamborghini Галактика
Супер. Дуже задоволена покупкою, рекомендую продавця.
-
Nataliia 13.07.2025
Відгук про товар: Електровелосипед (Електрофетбайк) EVOBIKE e-Motion V9 60V 21Ah 2026
Дуже подобається байк, стильний і потужний
-
Савченко Антон 13.07.2025
Відгук про товар: Електросамокат GIANT M365 PRO 500W 10.4 Ah з посиленою рамою
Отличный самокат, всё понравилось!
-
Aдриан 13.07.2025
Відгук про товар: Електросамокат EVOBIKE Zen U12 15Ah 800W Чорний Black
Езжу сам (вес 78 кг) — отлично тянет, особенно по асфальту. Дочь 13 лет тоже катается всем пододит))
Відгук про товар: Електросамокат GIANT M365 PRO 500W 10.4 Ah з посиленою рамою
Долго выбирал не прогадал. Спасибо. Еду каждый день, пробовал и в дождь всё чётко.