- Головна
- Відгуки
Відгуки покупців
Відгуки (3232)
-
Natalya 03.01.2026
-
Копитін Микола 03.01.2026
Відгук про товар: Електровелосипед (електрофетбайк) MINAKO Monster PRO Off-road з сидінням та вантажним багажником
дуже хороший товар і дуже великий, як я мріяв ) рекомендую продавця, велике спасибі
-
Копитін Микола 03.01.2026
Відгук про товар: Електросамокат KUGOO G30 PRO MAX 600W 18Ah з переднім амортизатором
Самокат брали дитині в подарунок, дуже сподобався і прийшов на день раніше, так був покладений в подарунок. Дуже дякую, продавця рекомендую.
-
Дмитрий 29.12.2025
Відгук про товар: Електросамокат Kugoo S3 PRO Kirin Black 8.8 ампер-годин!
очень понравился товар рекомендую продавца!
-
Виталий Александрович 29.12.2025
Відгук про товар: Дитячий електросамокат GIANT ES3 LED Max Блактиний
сын катается на самокат не жалуется все отлично самокат афигенный
-
Dima 29.12.2025
Відгук про товар: Електросамокат KUGOO Kirin M2 500W 13Ah Black
держит заряд хорошо. сезон откатали, нареканий нет.
-
Григорій 28.12.2025
Відгук про товар: Дитячий електросамокат GIANT ES3 LED Max Блактиний
хороший самокат, якість на висоті, продавця рекомендую
-
Артем 28.12.2025
Відгук про товар: Електросамокат KUGOO M4 PRO PLUS 48V 18Ah
Отличный электросамокат,все исправно, полный комплект! пришёл раньше на один день, ребёнок в восторге! Продавец отзывчивый, ответил на все вопросы! Рекомендую данного продавца!
-
Іваннах 27.12.2025
Відгук про товар: Електровелосипед EVOBIKE Grizzly X3 PRO 2500W 48V 24Ah | Триколісний, до 50 км ходу, 15" безкамерні колеса, гідравлічні гальма, амортизатори, вантажний багажник
дуже хвилювалася, коли зважилася купити, все-таки я жінка-пенсіонерка, але не шкодую, швидко освоїла, їжджу із задоволенням, доставили кур'єром додому, онук сам зібрав
-
Славік 27.12.2025
Відгук про товар: Електросамокат KUGOO G2 Pro 18 Ah Jilong з амортизатором
Отличный самокат, быстро развивает скорость. Пока пробовать на первой скорости.
Відгук про товар: Дитячий електросамокат GIANT ES3 LED Max Блактиний
самокат хороший, все працює, онукові подобається