Відгуки покупців

4.9

Відгуки (3232)

Якщо вам сподобалися наші товари, нам буде приємно прочитати Ваші відгуки. Ми також будемо вдячні за критику та пропозиції щодо покращення роботи нашого магазину. Додати відгук можна на сторінці товару, який ви купували.
Сортувати за:
  • Valentyna  05.02.2026

    Відгук про товар: 2026! Електробайк Kugoo Wish 01 | Чорний | Для активних подорожей, з комфортною ергономікою сидіння

    На страх і ризик замовили нову почою, дуже переживали! Чекали приблизно 3 днів, все прийшло цілим у транспортній коробці, син швидко зібрав! Прекрасний пітбайк! Продавець надіслав електронний договір, підписав, завжди був на зв'язку. Тому велике спасибі за хороший пітбайк, синові 14 років, зріст 166, йому підійшов, будемо і наступного року кататися!

  • Юрій  05.02.2026

    Відгук про товар: Електричний пітбайк Tuttio Soleil01 SE Electric Dirt Bike

    Купив синові! Але і сам тепер забираюся порибалити туди, куди раніше тільки мріяв! 3 місяці в роботі, ще жодного разу не підводив. Додатково купили і встановили фару,спасибі продавцю.

  • SashoK  05.02.2026

    Відгук про товар: Електричний пітбайк Tuttio Soleil01 SE Electric Dirt Bike

    Пітбайк хороший, упакований якісно, збірка відмінна, з сином зібрали без проблем, завезли, відразу працює відмінно, зазвичай люди пишуть, що акумулятор розряджений, але у нас все добре працює. Дуже дякую продавцю, рекомендую.

  • Олександр Колтоновський  05.02.2026

    Відгук про товар: Електричний пітбайк Tuttio Soleil01 SE Electric Dirt Bike

    очень добросовестный продавец)))) рекомендую!!! байк очень понравился))) едет 80 км( при моём росте 165 и весе 63 кг) надеюсь что прослужит долго. доставили очень быстро, Но не очень качественно, что немного расстроило. коробка была немного повреждена решили быстро эти маленькие недочёты доставки) не хватает болтов, пришлось найти несколько штук. Жена осталась очень довольна, как паровоз)))!!! не хватает зеркал и заднего фонаря (( а в целом супер

  • Bohdan  05.02.2026

    Відгук про товар: Електричний пітбайк Tuttio Soleil01 SE Electric Dirt Bike

    Хороша, цікава техніка (дрібні недоліки логістичні у вигляді відколів, подряпин тощо опустимо, неприємно, але й не критично), в цілому по бездоріжжю, вилазок на природу тощо гуд , для доріг загального користування з метою безпеки необхідні доопрацювання (поворотники, дзеркала, стоп-сигнал тощо, та й голову не забувайте ). Хоч техніка на вигляд не великих розмірів - для дітей - категорично ні! Не забувайте про безпеку, закон і здоровий глузд!

  • Валентина  04.02.2026

    Відгук про товар: Електровелосипед EVOBIKE Grizzly X3 PRO 2500W 48V 24Ah | Триколісний, до 50 км ходу, 15" безкамерні колеса, гідравлічні гальма, амортизатори, вантажний багажник

    Все прийшло в комплекті. Зібрали швидко. Самокат чудовий. Дуже сподобався. Купувала для себе. Покупкою дуже задоволена. Рекомендую. Купуйте. Зручна річ для пенсіонерів з хворими ногами. Тому через ноги собі купила. Не можу натішитися покупкою. Просто супер електросамокат. Дякую продавцю. Особлива подяка магазину. Триколісних самокатів у магазинах немає. Тільки через інтернет. Ви мене виручили.

  • Микола  04.02.2026

    Відгук про товар: Електровелосипед MINAKO Monster PRO 20 дюймів МОДЕЛЬ 2026 РОКУ 60V 26Ah Black

    Велосипед вогонь! Купив навесні 25 року для поїздок до магазину і друзів, але дружина його у мене віджала. Дала прокататися один раз і більше їх не бачив ))) Ось купив ще один, Велик супер.

  • Богдан  04.02.2026

    Відгук про товар: Електровелосипед (електрофетбайк) MINAKO Monster PRO Off-road з сидінням та вантажним багажником

    Придбанням задоволений, жодних нарікань на цілісність в результаті доставки немає, все якісно було упаковано. Сам велосипед повністю виправдав очікування, їде відмінно - тяги вистачає цілком, зібраний добротно. Для зросту 175 см посадка комфортна.

  • Лідія  04.02.2026

    Відгук про товар: Електровелосипед (електрофетбайк) MINAKO Monster PRO Off-road з сидінням та вантажним багажником

    Купувала для роботи в доставці по місту. Їздити по асфальту ідеально. Для мого зросту 166 мені дуже зручно, сидіння регулюється. Важкий. Забирали зі Сдек, скажу відразу. Не в усі автомобілі короб влізе, в Шевроле ланос пхали через багажник в салон. Ручка газу це п** звичайно, чутлива. Смикає від одного дотику, треба ще звикнути. Замовлення було зроблено в грудні +-3 з дощем, можна кататися, але дуже небезпечно, гума все ж на літню йде хоч і написано до -15 Може я їжджу якось повільно, але батарея жодного разу не розрядилася, тільки на одну поділку за 5 годин при -3 на вулиці. Хоч була і не розряджена, ставила на зарядку. При тому, що вона майже повна, заряджалася 4 години мінімум, це найменше. А так 6-7. Це мій перший електро, я можу сказати, що задоволена. Зібрали за вечір. Не маючи вдома інструментів, купіть заздалегідь набір шестигранників і пари ключів.

  • Роман  04.02.2026

    Відгук про товар: Електровелосипед MINAKO Monster PRO МОДЕЛЬ 2026 РОКУ 60V 26Ah Black

    Гигантское спасибо сборщикам, что даже при такой ущербной доставке под нг из коробки с кучей дырок по итогу потерялась только одна шайба! ...распаковывал прям с дрожащими руками, думал там полный треш, но всё обошлось! Корзинка норм, крепления на неё не очень, буду менять, а на багажнике наоборот) либо подварю крепления, либо другой возьму. В остальном вполне порадовал вел, пара задних амортизаторов прям радуют) уверенно чувствует себя на дороге. Есть немного встроенной гидроизоляции, но ещё не всё до конца проверил, прийдут все лаки, тогда ещё буду искать места, где кисточкой можно мазнуть.