- Головна
- Відгуки
Відгуки покупців
Відгуки (3232)
-
Александр Даведюк 12.02.2026
-
Валера 11.02.2026
Відгук про товар: Електроскутер триколісний EVOBIKE Luna TRIO 1200W 23Ah 60V Red Модель 2026 року!
Великий багажник під сидінням вміщує всі покупки. Три посадочні місця дозволяють їхати з дітьми. Скутер практичний і продуманий. Обрали варіант з літій іонною батареєю і не пожалкували. Легший та довше тримає заряд. Рекомендую одразу брати літій.
-
Тетяна 11.02.2026
Відгук про товар: Електровелосипед Minako Titan 2.0 1500W 60V 35Ah Li-ion (до 90 км)
Все чудово, але хотілося б трохи меншу вагу для зручності.
-
Віталій 11.02.2026
Відгук про товар: Електровелосипед EVOBIKE Nova ECO 20Ah 600W ПОСИЛЕНИЙ АКУМУЛЯТОР ЧЕРВОНИЙ
Велосипед нормальний, але хотілося б трохи більші колеса.
-
Ярослав 11.02.2026
Відгук про товар: Електровелосипед вантажний MINAKO Monster PRO 20 дюймів з вантажним багажником МОДЕЛЬ 2025 РОКУ 60V 26Ah Black
Мотор колесо досить потужне і тягне впевнено.
-
Вадим 11.02.2026
Відгук про товар: Електровелосипед вантажний MINAKO Monster PRO 20 дюймів з вантажним багажником МОДЕЛЬ 2025 РОКУ 60V 26Ah Black
Швидкість набирає впевнено, мотор працює тихо.
-
Олег 11.02.2026
Відгук про товар: Триколісний електровелосипед CityCoco EVOBIKE UrbanRide X3 48V 21Ah 2000W — Синій
Великий плюс що є три швидкісні режими. Можна їхати спокійно або швидше.
-
Денис 11.02.2026
Відгук про товар: Електровелосипед Green Giant (60V, 26Ah) колеса 20" з заднім амортизатором
Непоганий варіант для міста. Розганяється швидко і їде стабільно.
-
Ольга 11.02.2026
Відгук про товар: Електровелосипед Green Giant (60V, 26Ah) колеса 20" з заднім амортизатором
Купувала для поїздок по району і в магазин. Дуже зручно, тепер майже не користуюся машиною.
-
Олександр 11.02.2026
Відгук про товар: Електровелосипед Green Giant (60V, 26Ah) колеса 20" з заднім амортизатором
Купив цей електровелосипед для поїздок на роботу. Їде плавно, мотор тягне добре навіть у підйом.
Відгук про товар: Електровелосипед складний фетбайк ASKMY U20 Max 48V 21Ah з додатковим сидінням
Відмінний велосипед, перші 30 км сьогодні вже проїхав. Сам вел швидкий гальма просто люті, все як в описі. Батареї залишилося ще половина +-, брав на 30 ампер.