- Головна
- Відгуки
Відгуки покупців
Відгуки (3232)
-
Богдан 08.03.2026
-
Юлія 08.03.2026
Відгук про товар: Триколісний електровелосипед CityCoco EVOBIKE UrbanRide X3 48V 21Ah 2000W — Синій
Загалом задоволена покупкою, але сам скутер досить важкий.
-
Ганна 08.03.2026
Відгук про товар: Електровелосипед Green Giant (60V, 26Ah) колеса 20" з заднім амортизатором
Сподобався дизайн і зручна посадка. Їхати легко навіть на довгій дистанції.
-
Богдан 08.03.2026
Відгук про товар: Електровелосипед Green Giant (60V, 26Ah) колеса 20" з заднім амортизатором
Дуже комфортний у поїздках, амортизація добре відпрацьовує нерівності дороги.
-
Юрій 08.03.2026
Відгук про товар: Електровелосипед Green Giant (60V, 26Ah) колеса 20" з заднім амортизатором
Нормальний електровелосипед за свої гроші. Все працює добре, але хотілося б трохи м’якше сидіння.
-
Ірина 08.03.2026
Відгук про товар: Електровелосипед Green Giant (60V, 26Ah) колеса 20" з заднім амортизатором
Дуже зручний велосипед, особливо подобається м’яка підвіска і великий дисплей. Заряду вистачає майже на весь день катання.
-
Сергей 07.03.2026
Відгук про товар: Електросамокат з сидінням KUGOO Kirin M4 PRO (18Ah/ 2026р.)
Купили сину але тепер катаємось всією сімʼєю витримує без проблем
-
Богдан 07.03.2026
Відгук про товар: Електроскутер триколісний EVOBIKE Luna TRIO | 60V Li-ion 23Ah 1200W максимальна швидкість 25 км/год
Сподобалось, що є три колеса — дуже впевнено почуваєшся на дорозі. Швидкість невелика, до 30 км/год, але для спокійних поїздок саме те.
-
Катерина 07.03.2026
Відгук про товар: Гіроскутер Mini Гіроборд З Ручкою Рожева Карамель
Сподобалась плавність старту, немає різких ривків під час початку руху.
-
Артем 07.03.2026
Відгук про товар: Електровелосипед CityCoco EVOBIKE Grizzly X3 48V 21Ah 2500W Триколісний
В цілому хороший скутер але хотілось би трохи меншу вагу. Зате відчувається надійність і якість матеріалів.
Відгук про товар: Триколісний електровелосипед CityCoco EVOBIKE UrbanRide X3 48V 21Ah 2000W — Синій
По рівній грунтовій дорозі їде нормально, підвіска справляється м'яка. Запас ходу хороший, я проїхав 33 км перший раз з вагою 100 і більше.