- Головна
- Відгуки
Відгуки покупців
Відгуки (3232)
-
Александр К 08.12.2022
-
АНАСТАСІЯ 08.12.2022
Відгук про товар: Керамічний інфрачервоний обігрівач (30x60 400W) ZENHEISSER Eco HT-300 з терморегулятором, бежевий глянець
Купила у ванну у приватний будинок, на дерев'яній стіні виглядає дуже красиво, працює з термостатом. З теплою підлогою разом гріють добре
-
Богдан 08.12.2022
Відгук про товар: Електровелосипед FADA RITMO 400W Червоний
Працюю на доставці, тому здебільшого й брав його для роботи. Скажу одне: річ не замінима, а ще й в таку ціну - навіть не задумався щоб купити
-
Марат 07.12.2022
Відгук про товар: Інфрачервоний обігрівач Kumtel EXO-2300W
Обогревают хорошо, самое главное что не очень долго разогревается
-
Кирилл 07.12.2022
Відгук про товар: Гіроборд Гіроскутер Smart Balance 10.5 '' Жовтий графіті
Отличное управление, выглядит отлично
-
Лариса 07.12.2022
Відгук про товар: Гіроборд Гіроскутер Smart Balance 10.5 '' Жовтий графіті
Нормальный такой гироскутер. Едет. ))
-
Альберт О. 07.12.2022
Відгук про товар: Керамічний інфрачервоний обігрівач (30x60 400W) ZENHEISSER Eco HT-300 з терморегулятором, білий глянець
Все супер велике спасибі за якісний обігрівач
-
Сергей 07.12.2022
Відгук про товар: Електросамокат KUGOO M4 Pro 17Ah 48V з сидінням
Хороший качество на 5+ пользуюсь больше месяца все отлично немного позже доработаю гидроизоляцию а так на уровне Акб на дня два покатушек хватает если спокойно ездить
-
Надія 07.12.2022
Відгук про товар: Електросамокат GIANT City X1 Чорний НОВИНКА! 2026 року!
Самокат прийшов цілий без будь-яких пошкоджень, найголовніше дочка залишилася дуже задоволена, мама це взагалі крутий самокат)), товар рекомендую!!!
-
Владимир 07.12.2022
Відгук про товар: Електровелосипед Green Giant (48V, 18Ah) колеса 20"
Замечательный и удобный велосипед, который мне очень нравится, так как заряда хватает надолго, цена приятная и модель очень симпатичная.
Відгук про товар: Керамічний інфрачервоний обігрівач (30x60 400W) ZENHEISSER Eco HT-300 з терморегулятором, білий глянець
Вот что мне нравится, включил и забыл, а в комнате приятный теплый душок стоит