- Главная
- Отзывы
Отзывы покупателей
Отзывы (3232)
-
Анонім 12.01.2026
-
Слава Бондар 11.01.2026
Отзыв о товаре: Электровелосипед GREEN GIANT U18 Eco 13Ah 48V Хром Модель 2025 года!
Все прийшло цілим. Виникли проблеми зі складанням переднього колеса. Довелося замінити «гайку» — фіксатор при складанні осі. Різьба не тримала. Так все працює, але є нюанс: для запалювання потрібно повернути ключ на два оберти в акумуляторі, і він повинен за інструкцією вийти, але він не витягується, для роботи залишається там. У справі не пробували - чекаємо теплої погоди.
-
Ваня 11.01.2026
Класний, стійкий, м'яко їде, потужний. Нормальний електротрицикл. Купував на подарунок, зібрав швидко, іменинник задоволений. Продавцю дякую.
-
Олег 11.01.2026
Электроскутер супер! Мощный, очень удобный,шустрый. Были незначительные повреждения при доставке. Все вопросы были решены с продавцом положительно. Продавца рекомендую, добросовестный, надежный !
-
Stanislav 11.01.2026
Отзыв о товаре: Электросамокат GIANT Blade GT Pro 48V 26Ah 1600W (2025) |С сиденьем, усиленной конструкцией и амортизационной подвеской
Відмінний, потужний - звіррр! З моєю вагою 100 кг. на крутому підйомі на 3 швидкості рве. Все затягнуто, нічого не треба протягувати - перевірив. Заряджений прийшов майже повністю, взяв по акції казка і подарунок просто!
-
Vasyl 09.01.2026
Отзыв о товаре: Электровелосипед MINAKO Monster PRO МОДЕЛЬ 2026 ГОДА 60V 26Ah Black
катаюсь на электровелике уже месяц, показал себя отлично!!! Доволен покупкой!
-
Оксана 08.01.2026
Отзыв о товаре: Электросамокат KUGOO Kirin M2 500W 13Ah Black 500W 13Ah Black
відмінний подарунок дитині, мій син задоволений, легкий в управлінні, якістю задоволена, рекомендую продавця!
-
Vlad 07.01.2026
Швидка доставка, добре упаковано, все прийшло цілим, літає, блін) зібрали все дуже добре!
-
Владимир 07.01.2026
Отличный «трактор»,только не одной бумажки на товар
-
Селецкий Захар 07.01.2026
покупкою задоволений, незважаючи на те, що пробив колесо.
Отзыв о товаре: Электрический питбайк Tuttio Soleil01 SE Electric Dirt Bike
Виглядає класно але не 5 бо подорощяв