- Главная
- Отзывы
Отзывы покупателей
Отзывы (3232)
-
Марина 02.03.2026
-
Руслан 02.03.2026
Отзыв о товаре: Электровелосипед Green Giant (60V, 26Ah) колеса 20" с задним амортизатором
Потужності вистачає навіть на підйомах. Велосипед впевнено розганяється і тримає швидкість.
-
MYkoLA 01.03.2026
Отзыв о товаре: Электросамокат Xiaomi M365 Pro Черный
Для города отличный вариант скорость хватает)))
-
Дмитро 01.03.2026
Отзыв о товаре: Электровелосипед грузовой MINAKO Monster PRO 20 дюймов с грузовым багажником МОДЕЛЬ 2025 ГОДА 60V 26Ah Black
Велосипед нормальний, але заряджається досить довго.
-
Людмила 28.02.2026
Отзыв о товаре: Электровелосипед EVOBIKE Nova ECO 20Ah 600W УСИЛЕННЫЙ АККУМУЛЯТОР КРАСНЫЙ
Купувала для поїздок на роботу, дуже задоволена. Їхати в одну сторону 5 км, не завжди вдається на зарядку поставити на роботі ще поки по серед поля не стала) дякую!
-
Михайло 27.02.2026
Отзыв о товаре: Электровелосипед трехколесный EVOBIKE Luna TRIO | 60V Li-ion 23Ah 1200W Серый
Сигналізація додає впевненості, особливо коли залишаєш на вулиці. Зручна посадка і хороші дзеркала — комфортно їздити містом.
-
Haiduk 27.02.2026
Отзыв о товаре: Электроскутер трехколесный EVOBIKE Luna TRIO | 60V Li-ion 23Ah 1200W максимальная скорость 25 км/час
Підходить як для міста, так і для сільських доріг. Зручно перевозити невеликі вантажі. Простий в обслуговуванні.
-
Оксана 27.02.2026
Отзыв о товаре: Электроскутер трехколесный EVOBIKE Luna TRIO | 60V Li-ion 23Ah 1200W максимальная скорость 25 км/час
Їздимо з дитиною — безпечно і комфортно. Швидкість невисока, до 27 км/год.
-
Андрій 27.02.2026
Отзыв о товаре: Электровелосипед Minako Titan 2.0 1500 Вт, 60 В, 35 Ач, литий-ионный аккумулятор (до 90 км)
Їздив навіть по поганій дорозі, підвіска справляється дуже добре
-
Олена 27.02.2026
Отзыв о товаре: Электровелосипед CityCoco EVOBIKE Grizzly X3 48V 21Ah 2500W Трехколесный
Дуже сподобалась плавність ходу і зручна посадка. Можна довго їхати і не втомлюватись, що для мене важливо.
Отзыв о товаре: Электровелосипед Green Giant (60V, 26Ah) колеса 20" с задним амортизатором
Загалом задоволена покупкою. Єдине що трохи важкуватий коли потрібно підняти.