- Главная
- Отзывы
Отзывы покупателей
Отзывы (3232)
-
Богдан 08.03.2026
-
Юлія 08.03.2026
Отзыв о товаре: Трёхколёсный электровелосипед CityCoco EVOBIKE UrbanRide X3 48V 21Ah 2000W — Синий
Загалом задоволена покупкою, але сам скутер досить важкий.
-
Ганна 08.03.2026
Отзыв о товаре: Электровелосипед Green Giant (60V, 26Ah) колеса 20" с задним амортизатором
Сподобався дизайн і зручна посадка. Їхати легко навіть на довгій дистанції.
-
Богдан 08.03.2026
Отзыв о товаре: Электровелосипед Green Giant (60V, 26Ah) колеса 20" с задним амортизатором
Дуже комфортний у поїздках, амортизація добре відпрацьовує нерівності дороги.
-
Юрій 08.03.2026
Отзыв о товаре: Электровелосипед Green Giant (60V, 26Ah) колеса 20" с задним амортизатором
Нормальний електровелосипед за свої гроші. Все працює добре, але хотілося б трохи м’якше сидіння.
-
Ірина 08.03.2026
Отзыв о товаре: Электровелосипед Green Giant (60V, 26Ah) колеса 20" с задним амортизатором
Дуже зручний велосипед, особливо подобається м’яка підвіска і великий дисплей. Заряду вистачає майже на весь день катання.
-
Сергей 07.03.2026
Отзыв о товаре: Электросамокат с сидением KUGOO Kirin M4 PRO (18Ah/ 2026г.)
Купили сину але тепер катаємось всією сімʼєю витримує без проблем
-
Богдан 07.03.2026
Отзыв о товаре: Электроскутер трехколесный EVOBIKE Luna TRIO | 60V Li-ion 23Ah 1200W максимальная скорость 25 км/час
Сподобалось, що є три колеса — дуже впевнено почуваєшся на дорозі. Швидкість невелика, до 30 км/год, але для спокійних поїздок саме те.
-
Катерина 07.03.2026
Отзыв о товаре: Гироскутер Mini Гироборд С Ручкой Розовая Карамель
Сподобалась плавність старту, немає різких ривків під час початку руху.
-
Артем 07.03.2026
Отзыв о товаре: Электровелосипед CityCoco EVOBIKE Grizzly X3 48V 21Ah 2500W Трехколесный
В цілому хороший скутер але хотілось би трохи меншу вагу. Зате відчувається надійність і якість матеріалів.
Отзыв о товаре: Трёхколёсный электровелосипед CityCoco EVOBIKE UrbanRide X3 48V 21Ah 2000W — Синий
По рівній грунтовій дорозі їде нормально, підвіска справляється м'яка. Запас ходу хороший, я проїхав 33 км перший раз з вагою 100 і більше.