- Главная
- Отзывы
Отзывы покупателей
Отзывы (3232)
-
Степан 21.04.2026
-
Максим 20.04.2026
Отзыв о товаре: Электровелосипед Minako Titan 2.0 1500 Вт, 60 В, 35 Ач, литий-ионный аккумулятор, черный с голубыми вставками (до 90 км, 50 км/ч)
В цілому велосипед хороший, але трохи важкий для мене. Зате дуже стабільний на дорозі і добре тримає швидкість.
-
Ірина 19.04.2026
Отзыв о товаре: Электровелосипед Minako Titan 2.0 1500 Вт, 60 В, 35 Ач, литий-ионный аккумулятор (до 90 км)
Комфортна посадка і хороша амортизація, навіть на ямах їхати приємно.
-
Віталій 18.04.2026
Отзыв о товаре: Электровелосипед Minako Titan 2.0 1500 Вт, 60 В, 35 Ач, литий-ионный аккумулятор (до 90 км)
Потужності 1500W вистачає з великим запасом для міських поїздок.
-
Денис 17.04.2026
Отзыв о товаре: Гироскутер Mini Гироборд С Ручкой Розовая Карамель
Колір у живу ще красивіший, ніж на фото, виглядає стильно.
-
Наталя 17.04.2026
Отзыв о товаре: Электровелосипед EVOBIKE Nova S 500W 48V 12Ah Graphene 14” Red
Дуже комфортне сидіння і м’яка підвіска, їздити приємно навіть на великі дистанції. Мені на 16 км вистачає приблизно .
-
Богдан 16.04.2026
Отзыв о товаре: Электровелосипед Minako Titan 2.0 1500 Вт, 60 В, 35 Ач, литий-ионный аккумулятор, черный с голубыми вставками (до 90 км, 50 км/ч)
Дуже крутий велосипед але трохи тяжкий зате на дорозі стоїть впевнено і не хитається навіть на швидкості
-
Тетяна 16.04.2026
Отзыв о товаре: Гироскутер Mini Гироборд С Ручкой Розовая Карамель
Підсвітка ввечері виглядає дуже красиво, особливо колеса з боковими вогнями.
-
Євген 16.04.2026
Отзыв о товаре: Электросамокат Kugoo Kirin M5 Pro с сидением и багажником
Після покупки залишився дуже задоволений, все працює стабільно. Навіть у дощ не було проблем, захист справляється добре.
-
Андрій 16.04.2026
Отзыв о товаре: Электросамокат Kugoo Kirin M5 Pro с сидением и багажником
Самокат виглядає стильно і дорого, підсвітка додає ефектності ввечері. Катаюсь кожен день, і він жодного разу не підвів, дуже задоволений покупкою.
Отзыв о товаре: Электросамокат Kugoo Kirin M5 Pro с сидением и багажником
Дуже крутий самокат, правда трохи тяжкий але це не критично бо зате стабільний і надійний на дорозі